hlavicka logo

IP kamery a dohled

Záruka bezpečnosti - IPAA dohled s know-how.

Moderní sledovací řešení založená na internetovém protokolu umožňují sledování všech areálů z jednoho centrálního stanoviště. To výrazně snižuje množství potřebných pracovních sil. IP dohled zároveň nabízí trojnásobnou bezpečnost: Neustálá kontrola odrazuje potenciální pachatele, v případě nebezpečí lze rychle zasáhnout a ve vážných případech lze díky vynikající kvalitě materiálu pachatele identifikovat, vypátrat a usvědčit.

Naši kompetentní specialisté Vám vedle špičkových technologií nabízí také exkluzivní služby a rozsáhlé know-how, na které se můžete při plánování a provádění sledovacích řešení spolehnout.

Školy

Majetkové přečiny na školách (například krádeže kol, vandalismus) vedou každoročně ke vzniku obrovských nákladů pro obce. IP dohled přispívá k výraznému omezení těchto nákladů.

Podniky

S pokračující specializací jsou podniky stále závislejší na dodavatelích a jiných výrobních provozech, které se často nacházejí v několika různých místech. Efektivním řešením je dálkové sledování založené na internetovém protokolu.

Sklady

Pro logistiku podniků s několika sklady je nezbytné mít neustále k dispozici informace o dění v každém z nich. Zjištění aktuálního stavu skladu však často zabere spoustu času.

Banner
patička logo ACE&S s.r.o.
Rostovská 16/20 s
101 00 Praha 10

Tel: +420 271 741 177
Fax: +420 271 741 216
E-mail: info@ace-s.cz